Dr. Yener Demirtaş, Lipödem Cerrahı

Dr. Yener Demirtaş
Lipödem Cerrahı

1974 doğumlu Dr. Yener Demirtaş Türkiye ve dünyanın en saygın üniversitelerinde eğitimini tamamlamış bir plastik cerrahtır. Yüze yakın uluslararası yayını, yüzün üzerinde uluslararası konuşması, onun üzerinde uluslarası ödülü vardır.

Dr. Demirtaş 15 yıldır lipödem tedavisi ile ilgilenmektedir. Bu süre zarfında kuru, süperkuru (superdry), ıslak (wet), süperıslak (superwet), tümesan, WAL (water assisted liposuction), UAL (ultrasound assisted liposuction), PAL (power assisted liposuction), lazer liposuction gibi bilinen tüm liposuction yöntemlerini denemiş ve elde ettiği iyi sonuçlara rağmen tatmin olmamış ve arayışlarını hep sürdürmüştür. Dr. Demirtaş 8 yıldır, lipödem tedavisi için kendi geliştirdiği ve bugün için en iyisi olduğuna inandığı “Lenf Koruyucu VASER Liposuction” yöntemini kullanmaktadır. Ancak mükemmel teknik için arayışlarını bıkmadan sürdürmektedir.

Dr. Demirtaş son on yılda kendini tamamen lipödem hastalarının tedavisine adamıştır ve sadece lipödem hastalarını ameliyat etmektedir. Ameliyatların temeli “Lenf Koruyucu VASER Liposuction” ile vücut şekillendirmeye dayanmaktadır. Gereken hastalarda karın, kol, uyluk germe ameliyatları, meme küçültme, yağ enjeksiyonları ile meme büyütme veya yüz gençleştirme gibi girişimler aynı seansta uygulanmaktadır.

 

Please publish modules in offcanvas position.